uk
Олександр Зайцев

Український інтеґральний націоналізм

Сообщить о появлении
Загрузите файл EPUB или FB2 на Букмейт — и начинайте читать книгу бесплатно. Как загрузить книгу?
Концепт інтеґрального націоналізму добре описує зміст ідеології і, певною мірою, практики ідейно-політичного напряму, який сформувався в Західній Україні та колах української політичної еміґрації у 1920-х роках і був представлений Дмитром Донцовим та його послідовниками («чинний націоналізм»), Організацією українських націоналістів («організований націоналізм»), Фронтом національної єдности Дмитра Палієва («творчий націоналізм»). Особливістю авторського підходу є увага не тільки до програмно-теоретичних аспектів ідеології інтеґрального націоналізму, а й до мітів, символів і ритуалів, які були не менш важливими аспектами досліджуваного феномену. Також автор використовує евристичні можливості, які дає теорія політичних релігій, що останнім часом успішно застосовується для вивчення інтеґралістських ідейно-політичних рухів.
Эта книга сейчас недоступна
675 бумажных страниц
Уже прочитали? Что скажете?
👍👎

Цитаты

  • Valentin Gatskoцитирует5 лет назад
    Соціялістична критика наближалася до комуністичної наголошуванням класових аспектів, звинуваченням «українських фашистів» у прагненні встановити диктатуру експлуататорських верств, інтернаціоналізмом (хоч і не таким радикальним, як у комуністів).
  • Valentin Gatskoцитирует5 лет назад
    Бочковський розцінював «паннаціоналізм» як вияв кризи націоналізму й европейської цивілізації та перехідну форму, що передує постанню нового міжнародного порядку, заснованого на демократичному самовизначенні та співробітництві націй.
  • Valentin Gatskoцитирует5 лет назад
    Найпослідовнішою і найпосутнішою була демократична критика інтеґрального націоналізму, яка розвивалася у двох напрямах – соціялістичному (Карло Коберський, Володимир Левинський, соціялістирадикали й соціялдемократи) і ліберальному (Мілена Рудницька та деякі діячі УНДО).

На полках

fb2epub
Перетащите файлы сюда, не более 5 за один раз