uk
Books
Зігмунд Фройд

Психологія спільнот і аналіз людського «Я»

«Психологія спільнот» і аналіз людського «Я» — одна з найвідоміших праць Зігмунда Фройда — вважається також одним з найпарадоксальніших його творів. Адже тут «батько психоаналізу» виступає не як психоаналітик, а швидше як класичний психолог, який досліджує не лише особистісні, а й соціальні аспекти розвитку внутрішнього світу людини й прихованих, глибинних мотивів формування його світовідчуття. Переклад Ярослава Мишанича.
93 бумажные страницы
Издательство
Strelbytskyy Multimedia Publishing
Уже прочитали? Что скажете?
👍👎

Цитаты

  • katashiцитируетв прошлом году
    Отже, психологія спільнот досліджує окрему людину як члена племені, народу, касти, суспільного стану, інституції чи як складову одиницю людського натовпу, що зорганізувався в спільноту у певний час і для певної мети.
  • Mychaylo Dyachokцитирует3 года назад
    Я цитую слова Лебона. Він пише: «Найдивовижніший той факт, котрий спостерігали в одухотвореному натовпі (psychologische Masse), був такий: якими б не були індивіди, з яких він складається, яким би не був їхній спосіб життя, справи, їхній характер чи розум, самого їхнього перетворення на натовп достатньо для того, щоб у них виник різновид колективної свідомості, що примушує їх відчувати, думати й чинити зовсім інакше, ніж думав, чинив і відчував би кожен з них окремо.
  • Юля Каблакцитирует14 дней назад
    Спільнота — це слухняна череда, що не може жити без володаря. У ній настільки сильна жага покірності, що вона інстинктивно скоряється перед тим, хто оголосить себе її володарем.

На полках

fb2epub
Перетащите файлы сюда, не более 5 за один раз