bookmate game
uk
Ґевін Кеннеді

Домовлятися завжди. Як досягати максимуму в будь-яких перемовинах

Сообщить о появлении
Загрузите файл EPUB или FB2 на Букмейт — и начинайте читать книгу бесплатно. Как загрузить книгу?
  • Yaroslava Levchukцитирует3 месяца назад
    розмовляй тихо, тримай під рукою велику палицю
  • bezbogцитируетв прошлом году
    незначних речах»
    Для кого цей ваш безкоштовний подарунок є незначним? Для вас чи для іншого учасника?
    Ця відмінність є визначальною. Якщо він незначний для вас, усе ж важливо враховувати його вартість для іншого учасника. Те, що для вас є незначним, може мати більшу цінність для нього. Не будьте повністю зацикленими на собі, думаючи лише про себе.
    Якщо ця річ чогось варта для іншого учасника, імовірно, це єдине, що ви можете запропонувати; відмовившись від неї, ви залишитесь ні з чим, і досягнення угоди може обійтись вам дорожче.
  • Nazar Povpaцитирует2 года назад
    Поступитися»

    Отакої! Перемовники не поступаються, вони торгуються.

    Ігноруйте заяви перемовників, які намагаються залякати вас, щоб ви поступилися чимось. Це лексика людей, які не можуть наполягти на своєму. Це небезпечна помилка, яка дезорієнтує вас і змушує забути торгуватися за те, що вам потрібно. Ви не повинні нічим «поступатися» (будь ласка, вимийте рота після таких слів), якщо не отримуєте нічого у відповідь.
  • Nazar Povpaцитирует2 года назад
    Краще»

    Краще для кого? «Краще» – це порівняння, тому завжди потрібно бути обережним, коли не сказано, з якої причини кращим є цей варіант. У нашому «лакмусовому папірці» цей варіант однозначно не кращий, ніж його альтернатива
  • Stanislav S.цитирует3 года назад
    Спостерігайте за тим, як працюють перемовники, наслідуйте їх, вдосконалюйте те, що ви бачите, якщо це можливо. Немає чарівної палички, яка забезпечить вам омріяну угоду і захистить від небажаних; напевно, вам траплятиметься багато і одних, і других. Це — висновок, який повинні для себе винести всі професійні перемовники.
  • Stanislav S.цитирует3 года назад
    У бізнесі якщо ви не продаєте,

    стаєте банкрутом.

    Це — основний принцип.
  • Stanislav S.цитирует3 года назад
    Єдине, що вам потрібно, — добре виконувати свою роботу, тому що ніщо не вражає настільки, як заслужена репутація справжнього професіонала.
  • Stanislav S.цитирует3 года назад
    Якщо ви не піддаєтесь на залякування, вам немає про що нервуватись, з ким би ви не працювали. На практиці потрібно захиститись від подібних спроб, відмовившись від будь-яких прямих згадок про їхню бутафорію. Не варто розкривати карти і видавати, наскільки ви приголомшені. Таким чином ви лише потішите їхнє самолюбство і підвищите самооцінку, посилюючи їхню позицію. Отже, не слід вигукувати, яка чудова в них будівля, чи навіть коментувати вигляд з вікна (яким би чудовим він не був — для цього вони і платять такі гроші), або виявляти здивування, помітивши картину Пікассо на стіні.
  • Stanislav S.цитирует3 года назад
    Приховане залякування — це той аспект переговорних відносин, про який говорять найменше. Було написано довгі нудні трактати про відверте та очевидне залякування з використанням погроз тощо. Однак приховане залякування значно більш поширене і, без сумніву, ефективніше, адже людина, проти якої його спрямовано, має менше шансів це усвідомити і негативно поставитись до таких дій. Якщо хтось вдається до грубої поведінки, щоб домогтися від вас зниження ціни, ви почуватиметесь обуреними. Але якщо ваше сприйняття формують за допомогою прихованого залякування, хіба можете ви ображатися на них через власні думки?
  • Stanislav S.цитирует3 года назад
    Вони намагаються впливати на те, як ви сприймаєте їхню силу. Чому? Тому що, залякавши вас, вони непомітно змусять вас недооцінювати себе. У своїх крайніх проявах такі дії можуть перетворити вас на зіщуленого від страху переговорника, який погодиться на будь-який дріб’язок.
fb2epub
Перетащите файлы сюда, не более 5 за один раз