bookmate game
uk
Books
Juan Moisés De La Serna

Депресія

  • Jerremy Montanoцитирует3 года назад
    Депресія — це розлад настрою, що призводить до стану значного і тривалого спаду пацієнта, як психологічного, так і біологічного, і проявляється через психічні симптоми (наприклад, незацікавленість, смуток, деморалізацію, зниження самооцінки) і соматичні (втрата апетиту, зниження маси тіла, астенія, порушення сну з періодами безсоння та періодами сонливості).
  • nastya zubchikцитирует3 года назад
    депресія має три компоненти — емоційний, поведінковий та когнітивний,
  • b4673633260цитирует2 года назад
    Великий депресивний розлад, тобто клінічна депресія, впливає в основному на психологічне здоров’я пацієнта, але зачіпає також і решту його щоденної діяльності, бажання їсти та можливість спокійно спати.

    Сон

  • b4673633260цитирует2 года назад
    Великий депресивний розлад, тобто клінічна депресія, впливає в основному на психологічне здоров’я пацієнта, але зачіпає також і решту його щоденної діяльності, бажання їсти та можливість спокійно спати
  • Yulia Yurchakцитирует2 года назад
    Виникнення та хронічність депресії особливо пов’язані зі зниженням рівня серотоніну на рівні нейронних з’єднань. З цієї причини для лікування депресії іноді застосовують групу препаратів, що називається селективними інгібіторами зворотного захоплення серотоніну, функцією яких є саме коригування рівня серотоніну, що змінений у цих пацієнтів. Існує також група захворювань, тісно пов’язаних із виникненням депресії, більшість з яких стосується ендокринних порушень: мігрені, діабет, гіпертиреоз, синдром Кушинга, Адіссонова хвороба, гіперпролактинемічна аменорея.
  • Yulia Yurchakцитирует2 года назад
    У більшості з нас в якийсь момент нашого життя наставала темна смуга, етап, коли нам не хочеться нічого робити, ми відчуваємо апатію і зневіру, будь-яка проблема може нас здолати і ми не можемо “піднятися”. Але з часом все вирішується, і ми відновлюємо свій попередній стан. Однак якщо ви відчуваєте, що “темна смуга” триває роками, можливо, ви страждаєте від розладу, що називається дистимією.

    Дистимія — це вид емоційного розладу, при якому в людини проявляються симптоми хронічної депресії, що тривають більше року у дітей та підлітків та більше двох років у дорослих. Дистимія називається ранньою, якщо проявляється до 21 року, та пізньою, якщо проявляється пізніше.

    Симптоми розладу легкі або помірні, вони не мають достатньої інтенсивності, щоб вважатися епізодом депресії — необхідною умовою для діагностики великого депресивного розладу.
  • b0040651146цитирует2 года назад
    Смуток — це стан, коли людина перестає відчувати себе “повноцінною” або, принаймні, “нормальною”.
  • Jerremy Montanoцитирует3 года назад
    десинхроноз або джетлаг.
  • Jerremy Montanoцитирует3 года назад
    Ганноверська медична школа, Інститут загальної практики, Франкфуртський університет імені Гете, та Інститут загальної практики та сімейної медицини, Університет Фрідріха-Шиллера-Йєна (Німеччина), результати їх дослідження були опубліковані в науковому журналі “Дослідження та лікування депресії” (“Depression Research and Treatment”) [3].
    У дослідженні брали участь сімдесят лікарів німецької мережі охорони здоров’я, які провели переоцінку своїх пацієнтів з діагнозом депресії, повідомляючи про своє дослідження та попередньо отримуючи їх згоду на участь у ньому. У кінцевому підсумку в дослідженні взяли участь 626 пацієнтів, 75,7% — жінки та 23,4% — чоловіки, що вживали заходів у три підходи: у момент опитування про участь, через півроку та через рік.

    «Яка вартість депресії в країнах першого світу?» журнал Дослідження та лікування депоесії

  • Jerremy Montanoцитирует3 года назад
    Відповідь саме на це питання можна знайти завдяки доповіді, що була опублікована Міністерством охорони здоров’я Пуерто-Рико у 2013 році [2].
    У ній були проаналізовані різні фактори, що можуть вплинути на наявність депресії. Це було здійснено в рамках більш широкого проекту з виявлення ризикованої поведінки серед населення відповідно до програми Системи спостереження за поведінковими факторами ризику (B.R.F.S.S.).

    Експеримент в Пуерто-Рико у 2013 році

fb2epub
Перетащите файлы сюда, не более 5 за один раз