uk
Стівен Левітт,Стівен Дабнер

Думай як фрік

Сообщить о появлении
Загрузите файл EPUB или FB2 на Букмейт — и начинайте читать книгу бесплатно. Как загрузить книгу?
  • Валентинцитирует5 лет назад
    Той, хто здається, ніколи не переможе, а переможець ніколи не здається»
  • Alex. frцитирует5 лет назад
    . Однак йдеться тут не про економіку. Економічний підхід виходить за межі цього поняття і, водночас, значно спрощує його. Він спирається на статистичні дані, а не здогади чи усталену систему поглядів, і спрямований на розуміння того, як влаштований світ, які мотиви призводять до успіхів та поразок, як розподіляються ресурси і що заважає людям їх отримати (конкретні речі, приміром їжа чи транспорт, або абстрактніші явища, як освіта чи кохання).

    У такому способі мислення немає нічого надзвичайного. Людина, схильна мислити саме так, стикається з очевидними явищами і значною мірою покладається на здоровий глузд.
  • Alex. frцитирует5 лет назад
    жаль, люди не часто готові це прийняти. Розумним людям подобається робити припущення, які розумно звучать.
  • Alex. frцитирует5 лет назад
    Зухвалість та помилковість — це смертельне поєднання, особливо, коли існує логічніший вибір: прийняти лише той факт, що ми не можемо знати всього про майбутнє, хоч би як нам цього хотілося.
  • Alex. frцитирует5 лет назад
    Тетлок пояснює свій «алгоритм екстраполяції» як елементарну програму, здатну визначати, що «наразі жодних змін не відбувається». Іншими словами, це комп’ютерний спосіб сказати «я не знаю».
  • Alex. frцитирует5 лет назад
    показники алгоритму екстраполяції
  • Alex. frцитирует5 лет назад
    може послугувати чудове висловлювання Деніела Патріка Мойніхама: «Кожен має право на власну думку, але не на власні факти»
  • Alex. frцитирует5 лет назад
    Але нічого такого він не сказав. Він взагалі нічого не сказав. Усмішка не сходила з обличчя Девіда Кемерона, але його очі більше не усміхалися. Можливо, нам не вдалося справити необхідного враження. Або ж, навпаки, вдалося, і в цьому була проблема. У будь-якому разі він швидко потис нам руки і пішов геть, для того щоб знайти менш дивних людей, з якими можна поспілкуватися.
  • Alex. frцитирует5 лет назад
    Один із колишніх міністрів фінансів назвав Державну систему охорони здоров’я «явищем, яке британці вважають найбільш наближеним до релігії». Це досить цікаве порівняння, зважаючи на те, що в Англії є державна релігія.
  • Alex. frцитирует5 лет назад
    Він був без піджака, у сніжно-білій сорочці з улюбленою фіолетовою краваткою.
fb2epub
Перетащите файлы сюда, не более 5 за один раз